Kdo stojí za značkou VENHEL

Užívej si dnešek,
mysli na zítřek.

Hledáme malé a střední výrobce kvalitních potravin a produktů do udržitelné kuchyně. Děláme to proto, abyste vy už hledat nemuseli. Cestujeme, ochutnáváme, sledujeme výrobní procesy, složení, nutriční hodnoty výrobků a vybíráme pro vás jenom to nejlepší, co na evropském trhu najdeme.

Vychutnáváme si každý moment, ale nezapomínáme přitom na budoucnost. Přemýšlíme nad zdravím nás samých a i nad zdravím naší planety. V našem obchodě najdete proto jen produkty od výrobců se stejnou filozofií.

Pod značkou VENHEL® najdete úžasné produkty, které jsme na našich cestách objevili a zasloužíte si je objevit i vy. Prošly přísným testem chuti a jejich složení nám schválili i naši výživoví poradci.

venheLOVE jsou výrobci, kteří mají skvělý produkt, filozofii a zároveň se stihli prosadit na našem trhu. My je ale jednoduše milujeme, a proto je nám ctí je nabídnout i v našem obchodě.

venhel team Maroš
Maroš Krivosudský, CEO a výživový poradce

Dobré jídlo, zdraví a životní styl s ohledem na své okolí, to jsou tři věci, na kterých si tu nejvíc zakládáme.

Miluji chutné jídlo a baví mě zdravý životní styl. Každý den se proto snažím lidem pomáíhat, aby se do chutného jídla a zdravého životního stylu zamilovali též. Dělám to už skoro 15 let ve výživové poradně, na přednáškách, v podcastech a videích, a teď s tím mohu pomoci i všem lidem, kteří přijdou na stránku VENHEL.

Jsem na 100 % přesvědčený o tom, že zdravý životní styl může bavit každého a zároveň, že každý z vás může být kuchař nebo kuchařka. Lepší nebo horší. Já osobně vařit skoro vůbec neumím, ale to mě nezastaví v tom, abych trávil čas přípravou kvalitního a nutričně hodnotného jídla pro své blízké. Čerstvé potraviny na tato (ne)vaření nakupuji nejčastěji na trhu, ty trvanlivé skoro vždy u nás na e-shopu.

Moje absolutně top ...

venhel team Igor
Igor Lúčanský, zakladatel a manažer

Naším cílem je spojovat všechny lidi tam, kde je to nejjednodušší: u jídla, u stolu, doma.

Neustále jsme všude slyšeli o tom, jak je u nás druhořadá kvalita potravin ze zahraničí a že naši výrobci jdou po ceně atd., přitom jsme velmi dobře věděli, že ta kvalita tu je, jen se k zákazníkům přes supermarkety nedokáže dostat. Strašně nás to mrzelo. Každou chvíli jsme v agentuře řešili, jak ukázat lidem, že věci od našich výrobců jsou super.

Zbožňuji...

venhel team Martin
Martin Kušpál, zakladatel a kreativec

Pokud všichni chceme lépe žít, musíme lépe jíst, nakupovat a pomáhat si.

Roky jsme budovali značky nadnárodních společností a velkých řetězců. Rozumíme náročné situaci malých výrobců. Zároveň jsme viděli touhu domácího spotřebitele po kvalitních, netradičních a nových výrobcích. Napadlo nás spojit obě strany a využít na to právě naše schopnosti. 

Projekt VENHEL beru osobně. Sám tu nakupuji pro svou rodinu a mým cílem je zpřístupnit co nejvíc našich výrobků co nejširší skupině lidí.

Nedokážu fungovat bez...

venhel team Miška
Miška Gavurová má na starosti naše social media a web

Máme e-shop plný produktů, na které jsem hrdá. 

Mám velkou radost, že jsem mohla být součástí projektu VENHEL od jeho úplného začátku. Spolu s Igorem a Martinem jsme vymýšleli, co a jak, což spolu děláme dodnes. Nemohla jsem se dočkat, až projekt konečně spustíme a ten nesmírně náročný rok přípravných prací se promění v realitu. Ani jsme se nenadáli a - i když za ne úplně ideálních podmínek (home office a online hovory) - zvádli jsme to a teď máme e-shop plný produktů pod naší značkou, na které jsem hrdá.

Miluji jídlo, miluji kvalitu a chuť. Velmi mě baví design, na který si u nás potrpíme a který je součástí každého našeho výrobku. VENHEL spojuje všechno, po čem moje srdce touží. Psát o našich produktech na social není ani práce, ale sen. Všechno to do sebe zapadá a je krásné pozorovat, jak se naše VENHEL komunita rozrůstá.

Mám úplně nejradši...

venhel team Magdaléna
Magdaléna Molnárová, náš klientský servis a nákupčí

Myslím si, že i u nás si zasloužíme lehkou dostupnost opravdu chutných a kvalitních výrobků od menších a poctivých výrobců.

V životě ráda dělám věci, které mají smysl a jsem vděčná za to, že pracovat pro VENHEL je jednou z nich. Myslím si, že i na Slovensku a v Česku si zasloužíme dobrou dostupnost opravdu chutných a kvalitních výrobků od menších a poctivých výrobců. Každý člověk se podílí se svými nákupními zvyklostmi na budoucnosti naší země, a proto se snažíme motivovat lidi k výběru poctivých výrobků. Jsme česko-slovenská firma, která nechce zůstat jen doma, ale chce jít do světa a všem ukázat, že i tady, ve východní Evropě, umíme tvořit skvělé věci. Denně se bavím s našimi báječnými zákazníky a jsem přesvědčená, že jsme na správné cestě.

Z našich výrobků jsem si zamilovala zeleninové pomazánky - nejvíce dýňovou, bezlepkové karamelové kroužky - je opravdu těžké najít chutné bezlepkové potraviny - a nejštiplavější chilli omáčku Carolina Reaper hořčice! Určitě doporučuji.

Ve skladě mě nepustí k...

venhel team Lukáš
Lukáš, náš front-end-ďák

Jedinou nevýhodou je, že pri údržbě našeho webu se celé dny dívám na skvěle vypadající jídlo, z čehož mám neustále hlad.

Svou prací na webu VENHELu přispívám k tomu, aby byl slovenský a český trh obohacen o něco nového. Jedinou nevýhodou je, že při údržbě našeho webu se celé dny dívám na skvěle vypadající jídlo, z čehož mám neustále hlad.

Produkty, které VENHEL nabízí, jsou inovativní a co víc, zdravé a přírodní. Například takové arašídové máslo jsem již dlouhá léta znal. Jeho mléčnou čokoládou ochucená verze mi ale hned učarovala natolik, že si ho nestíhám objednávat. Navíc v kombinaci s našimi přírodními džemy je možné vytvořit chutnou, zdravou a rychlou bombu! Nejraději mám BIO jahodový džem bez přidaného cukru. A když toho můj sladký zoubek ještě nemá dost, tak se rád dorazím bezlepkovými karamelovými kroužky.

Doufám, že moje polovička koupí...

venhel team Andrej
Andrej, náš vývojář

Naši konkurenci dobíháme krok po kroku a když vidím, jak dynamicky VENHEL roste, pohání mě to dopředu

Jsem vývojář a dlouhá léta pracuji na e-shopech pro jiné klienty. VENHEL mi dal možnost realizovat svou vizi technologických řešení a podílet se tak na inovacích v oblasti IT. Začal jsem si uvědomovat potřebnou komplexnost řešení, která je nezbytná pro kvalitní a trendový e-shop, jehož ambice je fungovat agilně v několika zemích.

Naši konkurenci doháníme krok po kroku a když vidím, jak dynamicky VENHEL roste, pohání mě to dopředu. Máme nápady na nové a lepší funkce, které chceme hned zkoušet a přinášet na náš e-shop. Mimo naši práci s kódem musím pochválit i grafiky a hlavně našeho fotografa, který s jídlem prostě čaruje.

Někdy se chodím jen tak pokochat: Jaké nové zboží máme? Aha, zde jsou nové fotky, ó, to je chutné! A na blogu je nový recept - šup do záložek, tento vyzkouším :D.

Doma se vždy těšíme na...